7 MHz full size rotary dipoleRadio amaterske antene

SKU · 3200

7 MHz full size rotary dipole

70.658RSD
Frekv.7 – 7.3 MHz
Pojačanje20m AGL
Impedansa50 Ohm
KonektorSO239
Težina20 kg
Pošalji upit

FREKVENTNI OPSEG

Pozicija u radio-spektru

7 – 7.3 MHz

FMVHFUHFGSM/DCS3GWiFi 2.4WiFi 5 30 MHz100 MHz300 MHz1 GHz3 GHz6 GHz 7 7.3
Opis

7 MHz full size rotary dipole

Electrical Specifications
Frequency Range: 7 – 7.3 MHz
Free Space Forward Gain: 2.1 dBi
Gain 20m AGL 7.3 dBi
Front to Back Ratio: 0 dB
3 dB Horizontal Beamwidth: 78°
Nominal Input Impedance: 50 Ohm
Maximum SWR at any freq.: 1 : 1.6
Maximum Power Input: More then 1.5 KW
Matching Method: Direct feed through current balun.
Connector: SO239
Mechanical Specifications
Element: 21 m
No. of elements: 1
Turning radius: 10.5 m
Surface Area: 0.47 m2
Mounting Mast Diameter: 43 – 60 mm
Survival Wind Speed: 110 km/h
Weight: 20 kg
Specifikacije

Električne specifikacije

Frequency Range7 – 7.3 MHz
Free Space Forward Gain2.1 dBi
Gain 20m AGL7.3 dBi
Front to Back Ratio0 dB
3 dB Horizontal Beamwidth78°
Nominal Input Impedance50 Ohm
Maximum SWR at any freq.1 : 1.6
Maximum Power InputMore then 1.5 KW
Matching MethodDirect feed through current balun.
ConnectorSO239
Pojačanje20m AGL

Mehaničke specifikacije

Element21 m
No. of elements1
Turning radius10.5 m
Surface Area0.47 m2
Mounting Mast Diameter43 – 60 mm
Survival Wind Speed110 km/h
Weight20 kg

Kliknite na vrednost da je kopirate.

Preuzimanja

Trenutno nema dostupnih tehničkih datoteka za ovaj proizvod. Za dodatnu dokumentaciju kontaktirajte office@dual.rs.

Garancija i servis

Zakonska garancija

Zakonska garancija: 2 godine. Sopstveni servis u Kruševcu.

Sopstveni R&D tim i pogon u Kruševcu — popravke se obavljaju kod nas, bez posrednika.

Servis

Trg puk. D. Gavrilovića 2
37000 Kruševac, Srbija

+381 37 3419 100
office@dual.rs

Ponedeljak – petak · 08:00 – 16:00

Preporučena kombinacija

Antena → Pojačanje → Napajanje