50 MHz 3 element YagiYagi 50 MHz 3 elementsRadio amaterske antene

SKU · 0110

50 MHz 3 elementa Yagi antena

18.100RSD
Frekv.50 – 51 MHz
Pojačanje7.1 dBi
Impedansa50 Ohm
KonektorSO239 or „N“
Težina2.5 kg
Pošalji upit

FREKVENTNI OPSEG

Pozicija u radio-spektru

50 – 51 MHz

FMVHFUHFGSM/DCS3GWiFi 2.4WiFi 5 30 MHz100 MHz300 MHz1 GHz3 GHz6 GHz 50 51
Opis

50 MHz 3 elementa Yagi 6m band

50 MHz 3 elementa Yagi antena 6m band izgled

Electrical Specifications
Frequency Range: 50 – 51 MHz
Free Space Forward Gain: 7.1 dBi
Forward Gain 20m AGL 12.9 dBi
Front to Back Ratio: 20 dB
3 dB Horizontal Beamwidth: 65°
Nominal Input Impedance: 50 Ohm
Maximum SWR at any freq.: 1 : 1.2
Maximum Power Input: More then 1 KW
Matching Method: Direct feed through current balun.
Connector: SO239 or „N“
Mechanical Specifications
Boom length: 1.5 m
Boom Diameter: 20 x 20 mm
Longest element: 3 m
No. of elements: 3
Turning radius: 1.7 m
Mounting Mast Diameter: 43 – 70 mm
Survival Wind Speed: 150 km/h
Weight: 2.5 kg
Specifikacije

Električne specifikacije

Frequency Range50 – 51 MHz
Free Space Forward Gain7.1 dBi
Forward Gain 20m AGL12.9 dBi
Front to Back Ratio20 dB
3 dB Horizontal Beamwidth65°
Nominal Input Impedance50 Ohm
Maximum SWR at any freq.1 : 1.2
Maximum Power InputMore then 1 KW
Matching MethodDirect feed through current balun.
ConnectorSO239 or „N“

Mehaničke specifikacije

Boom length1.5 m
Boom Diameter20 x 20 mm
Longest element3 m
No. of elements3
Turning radius1.7 m
Mounting Mast Diameter43 – 70 mm
Survival Wind Speed150 km/h
Weight2.5 kg

Kliknite na vrednost da je kopirate.

Preuzimanja

Trenutno nema dostupnih tehničkih datoteka za ovaj proizvod. Za dodatnu dokumentaciju kontaktirajte office@dual.rs.

Garancija i servis

Zakonska garancija

Zakonska garancija: 2 godine. Sopstveni servis u Kruševcu.

Sopstveni R&D tim i pogon u Kruševcu — popravke se obavljaju kod nas, bez posrednika.

Servis

Trg puk. D. Gavrilovića 2
37000 Kruševac, Srbija

+381 37 3419 100
office@dual.rs

Ponedeljak – petak · 08:00 – 16:00

Preporučena kombinacija

Antena → Pojačanje → Napajanje