11 el. Yagi144 Mhz 11 elements Yagi144 MHz yagiRadio amaterske antene

SKU · 0765

144 MHz 11 elementa Yagi antena

25.515RSD
Frekv.144 – 145 MHz
Pojačanje15.3 dBi
Impedansa50 Ohm
KonektorSO239 or „N“
Težina5.5 kg
Pošalji upit

FREKVENTNI OPSEG

Pozicija u radio-spektru

144 – 145 MHz

FMVHFUHFGSM/DCS3GWiFi 2.4WiFi 5 30 MHz100 MHz300 MHz1 GHz3 GHz6 GHz 144 145
Opis

144 MHz 11 elementa Yagi antena.

Electrical Specifications
Frequency Range: 144 – 145 MHz
Free Space Forward Gain: 15.3 dBi
Forward Gain 20m AGL 20.0 dBi
Front to Back Ratio: 30 dB
3 dB Horizontal Beamwidth: 32.6°
Polarization: Horizontal
Nominal Input Impedance: 50 Ohm
Maximum SWR at any freq.: 1 : 1.3
Maximum Power Input: More then 500 W
Matching Method: Direct feed through current balun.
Connector: SO239 or „N“
Mechanical Specifications
Boom length: 6 m
Boom Diameter: 40 mm
Longest element: 1 m
No. of elements: 11
Turning radius: 3.7 m
Mounting Mast Diameter: 43 – 70 mm
Survival Wind Speed: 150 km/h
Weight: 5.5 kg
Specifikacije

Električne specifikacije

Frequency Range144 – 145 MHz
Free Space Forward Gain15.3 dBi
Forward Gain 20m AGL20.0 dBi
Front to Back Ratio30 dB
3 dB Horizontal Beamwidth32.6°
PolarizationHorizontal
Nominal Input Impedance50 Ohm
Maximum SWR at any freq.1 : 1.3
Maximum Power InputMore then 500 W
Matching MethodDirect feed through current balun.
ConnectorSO239 or „N“

Mehaničke specifikacije

Boom length6 m
Boom Diameter40 mm
Longest element1 m
No. of elements11
Turning radius3.7 m
Mounting Mast Diameter43 – 70 mm
Survival Wind Speed150 km/h
Weight5.5 kg

Kliknite na vrednost da je kopirate.

Preuzimanja

Trenutno nema dostupnih tehničkih datoteka za ovaj proizvod. Za dodatnu dokumentaciju kontaktirajte office@dual.rs.

Garancija i servis

Zakonska garancija

Zakonska garancija: 2 godine. Sopstveni servis u Kruševcu.

Sopstveni R&D tim i pogon u Kruševcu — popravke se obavljaju kod nas, bez posrednika.

Servis

Trg puk. D. Gavrilovića 2
37000 Kruševac, Srbija

+381 37 3419 100
office@dual.rs

Ponedeljak – petak · 08:00 – 16:00

Preporučena kombinacija

Antena → Pojačanje → Napajanje